Trackmania Server Ready + Opening TMF Section

TMF ReadyServer [EfC] flying Circus F1 je ready. Díky velké podpoře minsana a lidí z #trackmania.cz. A také má nyní public server již kapacitu 30 slotů. Před pár dny byl také proveden upgrade Xaseca na serveru na nejnovější verzi. Server má již také určené zaměření a to jsou především okruhy a ,,normální,, mapy. Časem se na serveru budou mapy přidávat v poměru 1 ku 1 (jedna F1 + custom). S tím také souvisí úděl adminů na serveru. Spolu se mnou tuto roli přebírá i první stálý člen minsan. Znovu připomínám - jedinou podmínkou na serveru je slušné chování, jinak kick nebo ban. Pokud má někdo nějaký nápad na plugin na server nebo mapu na server - ví, kde nás hledat.

Plus jsem také trochu upravil fotku na server po pravé ruce, takže nyní při kliknutí na ni se rovnou připojíte na server.

Jak bylo zmíněno, klan otevírá dveře do svých řad. S minsanem jsme udělali na přijetí zaručující kvalitu jednoduché pravidlo - kdo nás předjede je přijat :-) Samozřejmě přátelské chování, kvalitní net, radost ze hry a chození mezi nás je nutnost. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Bohužel jsem musel momentální soupisku trochu upravit, jelikož na neaktivní členy již nebude brán ohled. Proto ti, co se chtějí zapojit s tagem [EfC] do tohoto klanu, nechť projevují aktivitu a ne jen chvilkový zápal. Což znamená podílet se na rozjíždění serveru, diskuzi atd. Pouze pro připomínku klan tag je - černou barvou závorky a bílou EfC, tudíž v tomto případě $000[$fffEfC$000] - jinak vše ostatní je na vás. Takže všem přeji nejen ve hře GL & HF

PS: Jinak si užijte poslední týdny ve školách atd.

PPS: Dnes přidáma grafická forma statistik. Podrobná statistika se vypíná nebo zapíná F7

nová statistika

Comments   

Stiiing
0 # tmN4everStiiing 2008-05-24 22:20
pekna newska :-) na nasem serveru haju denn e :D
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
emigrant
0 # + přidána grafická podoba statistikemigrant 2008-05-25 11:29
Tak jsem včera večer přidal ještě grafickou podobu statistik. Kdyby náhodou dělala při velkém počtu lidi na serveru problém, dejte mi vědět :whistle:
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
sQs Sab!an
0 # Odp.: Trackmania Server Ready + Opening TMF SectionsQs Sab!an 2008-08-19 02:36
ahoj kluci, musim rict ze na Vas united server jste vybrali moc pekne trate. Pekny server je tak dale, v TMU jich moc neni o to vetsi jsem mel radost hlavne me potesili mapy od arkoneho a prekonani tomovych rekordu :-)
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator